Przeskocz nawigację.

This is alternative content.

Dekarstwo w Poznaniu | Poznań Dekarstwo | Dekarze

DEKARSTWO
Oferujemy renowację dachów pokrytych starą papą, jak również wykonywanie pokryć dachowych w nowych budynkach. Między innymi w naszej ofercie:

krycie dachów papą termozgrzewalną, położenie dachówki lub blachodachówki, montaż rynien i spustów, obróbki papowe, ocieplanie dachów Dokładna wycena możliwa jest dopiero po wizji na dachu i ustaleniu zakresu robót.
Papę termozgrzewalną montuje się przy pomocy palnika gazowego, którego płomień rozgrzewa papę i przymocowuje ją do podłoża. Ten sposób montażu jest o wiele skuteczniejszy od tradycyjnego klejenia lepikiem, ponieważ pozwala na dużo ściślejsze przyleganie izolacji do podłoża oraz zmniejsza ryzyko słabego sklejenia warstw zachodzących na siebie. Metoda ta pozwala na wykonanie robót dekarskich tanio i solidnie.

Do pokrycia papą termozgrzewalną nadaje się większość dachów, szczególnie tych o niewielkim nachyleniu. Od garaży i altanek, przez domy jednorodzinne, wielorodzinne oraz bloki mieszkaniowe, po supermarkety, szkoły, urzędy i hale przemysłowe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Klientów z Poznania i okolic. Cennik usług obowiązuje na terenie Poznania i okolic. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji na dany temat zapraszamy do do kontaktu z nami.

Budowa domów

zdjęcie, elewacje

Naszą misją jest osiągnięcie wysokiej jakości wykonywanych usług dając jednocześnie satysfakcję i spełnienie oczekiwań naszych Klientów.

czytaj więcej

Elewacje

zdjęcie, elewacje

Elewacja to wizytówka domu. Musi więc być ładna i długo pozostawać zadbana i świeża.

czytaj więcej

Malowanie

zdjęcie, elewacje

Średnio nasycone i ciepłe kolory należy zastosować w pomieszczeniu Dziennym.

czytaj więcej

Remonty

zdjęcie, elewacje

Przed przystąpieniem do układania paneli, należy bardzo starannie przygotować podłoże. Musi być idealnie równe.

czytaj więcej

Subskrybuj

Subskrybuje zawartość

Copyright IDScode. All rights reserved 2009. Professional web design in London & Projektowanie, pozycjonowanie stron internetowych w Warszawie